امروز: ۱۳۹۸/۵/۳۱
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
تصادف دلخراش دربزرگراه تهران -قم:
 43کشته و44زخمی دربرخورد 2دستگاه اتوبوس در بزرگراه تهران -قم
قم - بر اثر برخورد شب گذشته دو دستگاه اتوبوس در بزرگراه قم - تهران و آتش سوزي ناشي از اين سانحه، ۴۳ نفر كشته و ۴۴ نفر از مسافران نيز زخمي شدند.
به گزارش ايرنا، اين حادثه ساعت ۲۲ و ۴۹ دقيقه شب گذشته در كيلومتر ۲۳ بزرگراه قم – تهران به وقوع پيوست و بر اثر آن هر دو دستگاه اتوبوس دچار آتش سوزي شديد شدند.
براساس اين گزارش، اتوبوسي كه از مسير كاشان به سمت تهران در حال تردد بود، با انحراف از جاده و رد شدن از گارد ريل وسط بزرگراه به سمت مخالف منحرف شده كه با يك دستگاه اتوبوس ديگر كه از تهران راهي يزد بود، برخورد كرد.
بر اثر اين حادثه، هر دو اتوبوس دچار آتش سوزي شدند كه عوامل راهداري، آتش نشاني، اورژانس، پليس راهنمايي و رانندگي و نيروي انتظامي در محل حادثه حاضر شدند و عوامل آتش نشاني آتش سوزي را مهار كردند.
بر اساس اين گزارش، مسير تهران - قم بر اثر اين سانحه براي ساعاتي مسدود شد كه با تلاش عوامل راهداري و نيروي انتظامي جاده بازگشايي شد.
بسته شدن اين مسير موجب ترافيك و ازدحام صدها خودرو در اين مسير شد.
به محض وقوع حادثه با حضور استاندار قم و عده‌اي از مسوولان جلسه‌ ستاد مديريت بحران در محل وقوع حادثه تشكيل و تصميمات لازم براي امدادرساني به حادثه ديدگان اتخاذ شد.
مجروحان اين حادثه با تلاش دستگاه‌هاي امدادي به سه بيمارستان شهيد بهشتي، نكويي و علي‌ابن‌ابي‌طالب منتقل شدند و وضعيت عمومي همه آنها مطلوب عنوان شده است.
كشته شدگان اين حادثه نيز به آرامستان بهشت معصومه (س) منتقل شده‌اند تا اقدامات لازم براي شناسايي اجساد انجام شود.
كرم رضا پيريايي استاندار قم با حضور در صحنه تصادف دستورات لازم جهت رسيدگي فوري دستگاههاي امدادي به حادثه ديدگان را صادر كرده و فرماندار قم رابعنوان نماينده ويژه خود تاپايان عمليات امداد ونجات مامور رسيدگي به وضعيت مصدومين وحادثه ديدگان كرد.
همچنين جلسه اضطراري مديريت بحران استان صبح امروز با حضور دستگاه‌هاي خدمات‌رسان در محل استانداري قم برگزار شده و تصميمات لازم اتخاذ شده است. نمايندگان استاندار قم نيز در سه بيمارستاني كه مصدومان منتقل شده‌اند مستقر هستند تا امور مربوط به حادثه ديدگان را پيگيري كنند. ك/۴
۵۵۳/ ۳۸۰/۵۳۷
تاريخ: ۱۳۹۲/۶/۱۸

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: