امروز: ۱۳۹۸/۵/۳۱
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
زلزله:
 زمین لرزه امروز خسارت جانی و مالی در شهرهای مرزی کرمانشاه نداشت
زلزله و پس لرزه هایی که از ساعت 10 و 21 دقیقه صبح جمعه در شهرهای قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب ثبت شده تاکنون هیچ گونه خسارت جانی و مالی در این منناطق نداشته است.
به گزارش ایرنا، زمین لرزه ای به بزرگی پنج و چهار دهم درجه در مقیاس ریشتر خانقین در کشور عراق و در همسایگی مرزهای غرب کشور را لرزاند و شدت این زمین لرزه سبب شد که شهرهای غرب استان کرمانشاه بویژه قصرشیرین نیز به لرزه درآید.

سرپرست فرمانداری قصرشیرین در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تاکنون هیچ گونه خسارت جانی و مالی از مناطق شهری و روستاهای این شهرستان گزارش نشده و ستاد مدیریت بحران شهرستان نیز در حالت آماده باش است.

ˈیاور محمدیˈ افزود: هم اکنون آتش نشانی، مرکز فوریت های پزشکی، بیمارستان، هلال احمر و دیگر اعضای ستاد مدیریت بحران از جمله دهیاری ها، بخشداری ها و شوراهای اسلامی روستاها در حال آماده باش هستند.

فرماندار سرپل ذهاب نیز در گفت وگوی تلفنی با خبرنگار ایرنا گفت: شدت زلزله احساس شده در این شهرستان به گونه ای بود که مردم آن را در مناطق شهری و روستاها احساس کردند ولی تاکنون هیچ گونه خسارتی از این زمین لرزه گزارش نشده است.

ˈمیرزا مراد پیروˈ افزود: ستاد مدیریت بحران بلافاصله جلسه ای تشکیل داد و هم اکنون اعضای ستاد مدیریت بحران در آماده باش هستند و فوریت های پزشکی، امدادگران جمعیت هلال احمر و دیگر دستگاههای عضو این ستاد بمنظور ارایه خدمات در صورت لزوم فرا خوان شده اند.

سرپرست فرمانداری گیلانغرب نیز با اعلام اینکه مردم گیلانغرب زمین لرزه ساعتی قبل را احساس کرده اند، گفت: این شهرستان در آماده باش بسر می برد و ستاد مدیریت بحران فراخوان شده اند و خسارتی مبنی بر تلفات احتمالی جانی و مالی از این زمین لرزه از سطح شهر و روستا گزارش نشده است.

زمین لزره ساعت 10 و 21 دقیقه به بزرگی 5:4 ریشتر شهر خانقین در کشور عراق را لرزاند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با اشاره به وقوع این زمین لرزه گفت: تاکنون هفت پس لرزه در شهرستان مرزی قصر شیرین ثبت شده است.

ˈمحمد نجفیˈ در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این پس لرزه ها از ساعت 10 و 21 دقیقه تا 11 و 59 دقیقه امروز در این شهرستان مرزی با شدت دو و نه دهم تا سه و چهار دهم ریشتر بوقوع پیوسته است.

وی تاکید کرد: برغم وقوع این پس لرزه ها، خوشبختانه تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر وقوع خسارت جانی و مالی در شهرهای مرزی غرب استان کرمانشاه از جمله قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب و روستاهای تابعه ارائه نشده است.

تاريخ: ۱۳۹۲/۹/۱

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: