امروز: ۱۳۹۸/۵/۳۱
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هواارسال به دوستان  نسخه چاپی
قائم شهرمیزبان فرزندخویش:
 پدر امداد و نجات ایران در روستای پدری‌اش به خاک سپرده شد
پیکر پدر امداد و نجات ایران، صبح امروز بعد از تشییع از شهرستان قائمشهر در روستای پدری اش به خاک سپرده شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، در مراسمی که صبح امروز با حضور پرشور مدیران، کارکنان و اعضا جمعیت هلال احمر در شهر ستان قائم شهر برگزار شد، پیکر استاد بیژن دفتری بعد از تشییع از مقابل مسجد اصلی شهر به  آرامگاه روستای بشل از توابع سوادکوه منتقل و در آنجا به خاک سپرده شد.

دبیر کل جمعیت هلال احمر یکی از شرکت کنندگان در این مراسم بود، که با تاکید بر خدمات ماندگار بیژن دفتری در عرصه کشور، گفت: استاد دفتری سمبل واقعی امداد و نجات بود و همراهی پر شور امروز مردم در این مراسم تنها نشان دهنده گوشه ای از تعلق خاطری است که مردم کشور به ایشان داشتنند.

سید احمد موسوی افزود: بیژن دفتری به طور کامل خود را وقف امداد و خدمت رسانی به مردم کرده بود و تنها امیدوارم همرزمان این استاد بزرگوار راه ایشان را به گونه ای ادامه دهند که هر روز شاهد توسعه بیشتر در حوزه امداد و نجات باشیم.

دبیر کل جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور فعال پدر امداد و نجات ایران در زمین لرزه بم، خاطر نشان کرد: در زلزله بم، من از نزیک شاهد فداکاری استاد دفتری بودم که با وجود بیماری لحظه ای صحنه را ترک نکرد و با ایثار تمام در کنار امدادگران حضور داشت.

بیژن دفتری بزرگترین افتخار استان مازندارن است

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مازندارن نیزدر حاشیه مراسم تشییع پیکر پدر امداد و نجات ایران، گفت: بیژن دفتری به معنای واقعی کلمه استاد مدیریت بحران بود و در حال حاضر بسیاری از منابع و دستور العمل های موجود در زمینه مدیریت بحران با مشورت و نظر ایشان نوشته شده است.

مهدی ولی پور تصریح کرد: استاد دفتری یکی از بزرگترین افتخارات مردم استان مازندارن، جمعیت هلال احمر مازندارن و جمعیت هلال احمر کل کشور محسوب می شد.

وی افزود: استاد گرانقدر عرصه امدا  با وجود داشتن پست های بالای مدیریتی همیشه خود را یک امدادگر می دانست و این موضوع تا جایی پیش می رفت که در عملیات های گونانگون بدون در نظر گرفتن جایگاه و پستی که داشتند با تن کردن لباس امدادی پا به پای امدادگران فعالیت می کردند.

1
 1

2
 2

3
 3

4
 4

5
 5

9
 9

10
 10

11
 11

12
 12

13
 13
تاريخ: ۱۳۹۲/۹/۱۶

نظر کاربران
روحش شاد.
نوشته شده توسط حسين در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما: