امروز: ۱۴۰۰/۷/۲۵
www.Bohraan.com
مدیر سایت
 
دکتر سیدمجتبی احمدی

پربیننده ترین ها

جستجو
   

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

آمار بازدیدکنندگان سایت

آب و هوادرباره ما

 
 

این پایگاه اینترنتی به منظور ایجاد فضای مطلوب وبهینه در زمینه ی بروز و تبلور نظرات کارشناسان ، اندیشمندان ،مدیران وصاحبان علم وتجربه با محوریت مدیریت بحران به همت وهدایت اندیشمندان وپیش کسوتان این عرصه با  مدیریت دکتر سید مجتبی احمدی  تشکیل یافته است .تعدد وافزایش روز افزون بلایا وحوادث در ایران اسلامی وجهان امروز لزوم مدیریت دانش در مدیریت بحران را بیش از پیش خاطر نشان میسازد.

تجربه گستره ی وسيعي از بلاياي طبيعي، تلفات انساني، خسارات اقتصادي- اجتماعي و آثار ماندگار آن ها، بيانگر سانحه‌‌خيزي، آسيب‌پذيري شديد و درنتيجه خطرپذيري (ريسك پذيري) بالاي کشور در برابر سوانح است.

در شرایط پیش رو لزوم اطلا ع رسانی ، افزایش آگاهی عمومی و ارتقای توان وفرهنگ آمادگی ومدیریت بحران مبتنی بر جامعه  و بارش افکار  وتجربیات مدیران ومردم بیش از پیش احساس می شود .

این پایگاه از هر گونه جانبداری سیاسی ،جناحی و فرقه ای اجتناب وتبری می جوید و به اصول مصترح در  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،آرمان های امام راحل و  شهیدان وتبعیت از فرامین مقام معظم رهبری  پای بند واستوار خواهد بود.  اعضای شورای سیاست گذاری  پایگاه که متشکل از خبرگان ارزشمند مدیریت سوانح در ایران اسلامی می باشند به عنوان سیاست گذاران  این وب سایت در خدمت جامعه ی علمی ومدیریتی کشور می باشند..پل ارتباط با ما پست الكترونيكي
    info@ bohraan.com  خواهد بود
 .

 مدیر مسوول ودبیر  تحریریه

دکتر سید مجتبی احمدی

drahmadi@bohraan.comرییس شورای سیاست گذاری
 
               استاد مرحوم بیژن دفتری                              
محقق؛ مدرس وپیشکسوت عرصه امداد ونجات و  رییس سابق سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر کشور
 


اعضای شورای سیاست گذاری
 
استاد شهریار مزیدآبادی
دکتر احمد اسفندیاری
دکتر حمید اسکاش
محمدرضا معجونی
استاد عبدالرضا ارغایی
سید ابراهیم زمانیه شهری
مرتضی سلیمی